Tarihçe

ik

DGR Servis A.Ş., 1999 yılında kurulan firmamız ilk olarak sosyal hizmet sektöründe faaliyete başlamıştır.

Sektörün yeni oluşmaya başladığı o tarihlerde temizlik hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmüş, dinamik ve profesyonel anlayışı ile kısa sürede sektörün diğer branşı olan vasıflı-vasıfsız eleman temini, temizlik hizmetleri, güvenlik, fizibilite uygulama, koruma hizmetleri, işletmecilik, eğitim, danışmanlık, bina yönetimi ve teknoloji güvenlik hizmetleri erişim sistemleri ve ses&görüntü sistemleri ürünlerinin satış ve kurulması faaliyetlerini de grup bünyesine katmıştır.

Günden güne artan iş potansiyeli ile birikimlerini ve sahip olduğu kaynakları yeni yatırımlara yönelten DGR, süratle globalleşen dünyada, özellikle refah seviyesinin artmasıyla artan güvenlik sektöründeki hızlı gelişmelerin daima öncülüğünü üstlenmiştir.

Türkiye’de yepyeni ve çağdaş bir anlayışın öncülüğünü yaparak fabrika, işletme, iş merkezi, plaza, site, toplu konut, alışveriş merkezi, okul, hastane, banka, turistik tesis eğlence yeri ve benzeri tüm organizasyonlarda özel eğitimli, giyimli ve donanımlı hizmet ve destek personeli ile şirketimiz temizlik hizmetlerini yürütmektedir. Haklı olarak güvenlik kuruluşların arasında çok seçkin bir konuma gelmiştir.

Halen toplam 150 projede yaklaşık 2500 hizmet personeli ile hizmet yürütülmektedir. DGR deneyimli, dinamik ve uzman kadrosu ile hedeflerini gelecek yıllara taşımayı görev olarak görmektedir.

Geçmiş günümüz değil, gelecek planlarını konuşmak politikamızdır. DGR  dinamik, profesyonel ekibinin enerjisi ve yılların deneyiminin pekiştiği hizmet anlayışı ile müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Ekibimiz “koşulsuz müşteri mutluluğu”nu daima ön planda tutan şirketlerin, Pazar koşullarında geleceği olacağına inancıyla çalışmaktadır. DGR daima, geleceğin hedeflerine göre hizmet anlayışını geliştirmeyi politika olarak belirlemiştir.